Кабінет споживача

Для реєстрації особистого кабінету споживача Вам необхідно звернутись на електронну пошту постачальника ukrgase@gmail.com та вказати наступні данні:

Код ЄДРПОУ
ПIБ
e-mail
Пароль

Після обробки даних Ви зможете увійти в Персональний кабінет.

Права та обов’язки споживача, постачальника та інших суб’єктів газового ринку України визначені законодавчими та підзаконними актами. Детальну інформацію ви знайдете у розділі Нормативи.

Відповідно до законів України «Про ліцензування видів господарської діяльності», «Про ринок природного газу»  та «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг постановила (Постанова НКРЕКП № 1435 від 13.11.2018 р.) видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу на території України ТОВ «ГАЗ УКРАЇНИ».

У разі виникнення спорів споживач має право скористатись досудовим та судовим порядком вирішення спорів у порядку, передбаченому законодавством України.

Способи досудового вирішення спорів

З метою вирішення спорів шляхом переговорів або щодо будь-яких інших питань споживач має звернутись до постачальника Товариство з обмеженою відповідальністю «ГАЗ УКРАЇНИ» за телефоном: 

Тел./факс:  +38 (095) 125 06 15

Або за електронною поштою: ukrgase@gmail.com

 

Адреса компанії розміщена у розділі Контакти