Тарифи та ціни

Політика ціноутворення ТОВ «ГАЗ УКРАЇНИ» визначається відповідно до Правил поставки природного газу затверджених Постановою НКРЕКП № 2496 від 30.09.2015, а саме: «Постачання природного газу здійснюється за цінами, що вільно встановлюються між постачальником та споживачем, крім випадків, передбачених законодавством України».
Таким чином, компанія визначає ціни за постачання природного газу з урахуванням індивідуальних потреб кожного окремого споживача, обсягів і режиму поставки, а також рівня цін діючих на ринку природного газу у відповідному місяці постачання, що пов’язано частим коливанням ціни такого товару.

Ціна на природний газ

ТОВ « ГАЗ УКРАЇНИ» застосовує два основі режими оплати за спожитий природний газ:

— Попередня оплата за природний газ встановлюється — 100 % вартості планового обсягу природного газу сплачується до 25 числа місяця що передує місяцю постачання.
— Подекадна оплата встановлюється — 40% до десятого числа місяця споживання, 30 % до двадцятого числа місяця споживання, 30 % до тридцятого числа місяця споживання.

Спосіб і умови оплати за використаний природний газ

Оплата вартості за замовлені обсяги газу здійснюється споживачем виключно грошовими коштами шляхом перерахування їх на рахунок постачальника.

Місячна вартість газу визначається як добуток загальної вартістю 1000 м3 природного газу помноженої на кількість фактично переданих обсягів газу у відповідному місяці. При цьому, постачальник і покупець встановлюють найбільш зручні і вигідні для них способи і умови оплати за використаний природний газ при укладенні договору поставки газу.